Ajaks Częstochowa- Gra kontrolna 09.12

Ajaks Częstochowa-  Gra kontrolna 09.12

W poniedziałek (09.12) w ramach treningu na Hetmanie rozegramy grę kontrolną z Ajaksem Częstochowa.Sparing został podzielony na dwie części tak, aby każdy mógł zagrać odpowiednią ilość minut. Proszę, aby zawodnicy byli ubrani adekwatnie do warunków atmosferycznych ( komin, czapka, odzież termoaktywna,rękawiczki, dres,ortalion, żółty komplet meczowy)
Mecz I 17;00-18;15 - Zbiórka zawodników o 16;40 na Hetmanie. Powołani zawodnicy :
1.Cyprian Dulewski
2.Wiktor Kośmider
3.Igor Kozłowski
4.Mikołaj Kurlej
5.Nikodem Bernaś
6.Kuba Olsza
7.Kacper Czyżewski
8.Franciszek Chrząszcz

Mecz II 18;15-19;30 - Zbiórka zawodników 18;05 Powołani zawodnicy :

1.Kasper Szymała
2.Kuba Domagała
3.Janek Kozłowski
4.Emil Świerkot
5.Oliwer Kower
6.Kuba Kozdraś
7.Szymon Jagodziński
8.Tomek Mikłasz
9.Patryk Krzyżaniak

W przypadku braku możliwości uczestnictwa zawodnika w meczu kontrolnym proszę o wiadomość.

W związku ze sparingiem w dniu treningowym na sparing zostali powołani wszyscy zawodnicy.  W przypadku kolejnych NIEUSPRAWIEDLIWIONYCH nieobecności na treningu grupy czarnej będą wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.